Europa Digital Web 2.0

Antano Smetonos gimnazijos mokiniai Europa Digital Web 2.0 tarptautinėje konferencijoje

Dvylika Antano Smetonos gimnazijos mokinių, lydimi mokytojų Genutės Jakentienės ir Kristinos Miliukaitės, lapkričio 2-6 dienomis dalyvavo tarptautiniame seminare ‘Europe Digital Web 2.0‘ Bad Marienberge, Vokietijoje. Seminare be Lietuvos atstovų dalyvavo ir mokiniai iš Čekijos, Slovėnijos, Ispanijos, Kroatijos ir Vokietijos. Penkias dienas konferencijos dalyviai gilinosi į šiuolaikines internetines technologijas, tokias kaip Facebook, Twitter, YouTube, Vimeo, Flickr ir kt., bei suskirstyti į daugiatautes grupes demonstravo gebėjimą naudotis naujai įsisavintomis Web 2.0 technologijomis. Vieną dieną seminaro dalyviai vyko į Mainą, kur jiems buvo skaitoma paskaita apie internetinių socialinių svetainių panaudojimą reklamoje. Be to, visi seminaro dalyviai turėjo pristatyti savo valstybes ir pravesti nacionalinės kalbos pamokėlę kitiems seminaro dalyviams. Apie sėkmingai užbaigtus mokymus liudija "Think Europe" sertifikatas.

Dalyvių atsiliepimai.

Augustas Adomavičius, 3a klasės mokinys: patiko galimybė išnaudoti save ir tobulinti bendravimo įgūdžius daugiatautėje kompanijoje. Na, o tai, kad Vokietijoje yra kiek kitoks požiūris į šešiolikmečius suteikė tam papildomo žavesio.

Karolina Balčiūnaitė, 3a klasės mokinė: turėjome galimybę praplėsti draugų ratą ir tiesiog gerai praleisti laisvą laiką, kurį manau kiekvienas atsimins dar ilgai.

Danutė Kindurytė, 3a klasės mokinė: savaitė praleista Bad Marienberg miestelyje buvo viena įsimintiniausių savaičių mano gyvenime. Mums pasisekė, nes susipažinome su naujais žmonėmis iš penkių skirtingų šalių, gavome daug naudingos patirties dirbant su Web 2.0 programomis, patobulinome savo anglų kalbos žinias ir tiesiog praplėtėme akiratį.

Justas Drukteinis, 3a klasės mokinys: kelionėje įgijome daug patirties. Seminaro tema buvo labai aktuali. Taip pat buvo įdomu dirbti grupėse, kurios nariai vis keitėsi, tai leido susipažinti su daug bendraamžių iš kitų Europos šalių.