2022-01-28, Penktadienis
Jaunųjų fizikų diena
Bendruomenės diena
„Erdviniai kūnai realiame gyvenime“
Lietuvos Nepriklausomybes atkurimo dienos progai pamineti
Skaitovų konkursas
Naujametinis karnavalas
Apsilankymas senelių namuose
Sveikatiada
Akcija „Mylėkim vaiką širdimi“
Dovanoju gerą nuotaiką
A. Smetonos muziejus
Mes prieš AIDS
Mokytojų diena
Tolerancijos diena

Naujametinis karnavalas

KARNAVALAS „Kaip pasaulio šalys sutinka naujuosius“

Kaip ir kasmet mokykloje vyko naujametinis karnavalas. Šįmet pasirinkta tema buvo „Pasaulio šalys“. Kiekviena klasė, rengdama savo pasirodymą, turėjo atspindėti tam tikros šalies tradicijas ar prototipą. Karnavale dalyvavo 10 klasių, kurios galėjo parodyti savo išradingumą ir pasitelkti visą išmonę, kuriant vaidinimus.

Programa prasidėjo vedėjų ir komisijos narių pristatymu. Renginį vedė dvi poros vedėjų: sarkastiškieji Stilingasis Vilius (Vilius Vėberis) ir Koška Pavič (Rugilė Mikniūtė) bei rimtieji M. Malskis ir R. Akambakaitė. Komisijoje buvo daug mokyklą jau baigusių mokinių, tarp jų ir buvusioji prezidentė K. Mikėnaitė. Komisijai pirmininkavo meno vadovė A. Miknienė, kuri visiems paruošė naujametinį siurprizą - „Išprotėjusių merginų gospelų choro“ pasirodymą.

Karnavale kiekviena klasė pasirodė skirtingai, tačiau originaliai. Spalvingi kostiumai, įdomūs režisūros sprendimai, linksmos ir kiekvieną tautą atspindinčios choreografijos – vienas už kitą geresni kontrastingi pasirodymai žavėjo žiūrovus. Kad trumpučiai spektakliukai būtų kuo įdomesni ir verti didesnio dėmesio, klasės panaudojo visą „amuniciją“: kas gyvą muziką, kas profesionalius šokius, kas dainavo, o kas stebino vaidybos sugebėjimais. Komisija pasitarti dėl pirmųjų vietų, turbūt, išėjo gerokai suglumusi.

Kol ji, kas vis dėlto geriausieji, karnavalo vedėjai pasiūlė keletą žaidimų, o galiausiai – šokius. Mokiniai (ir net mokytojai!) šoko kaip kas mokėjo, linksminosi ir džiaugėsi pavykusiu renginiu. Sugrįžus komisijai, salėje įsivyravo įtampa, juk kiekviena klasė verta apdovanojimo! Apdovanotos buvo devynios klasės: trys užėmė trečiąsias vietas, trys – antrąsias ir trims atiteko pirmosios. Pirmąsias vietas laimėjusios klasės parodys savo vaidinimus ir mažesniesiems mokiniams, kad mokinius padrąsintų ar įkvėptų dalyvauti kituose renginiuose!

Tikėkimės, kad kitais metais mokykloje vyksiantis karnavalas bus toks pats, gal net gi geresnis! O visos klasės neužmigs ant laurų ir sugalvos dar išradingesnių, dar linksmesnių ir gražesnių vaidinimų.

Ernesta Bilinskaitė, 9a

Video iš šventės: 10a klasė.

DSC_0430_copy.jpg