Bendruomenės diena 2012
Kalėdos 2011
Karnavalas 2011

Karnavalas 2011
Kaip ir kasmet didžiąsias metų šventes mūsų gimnazijoje nušvietė  Naujametinis karnavalas. Jau tradicija tapusi ir mokinių pamėgta šventė šiais metais puošėsi muzikos garsais, nes tokia ir tema buvusi „Naujieji metai muzikos garsais“. Kiekviena klasė turėjusi burtų keliu išsitraukti miuziklo pavadinimą ir, remiantis šio miuziklo motyvais, sukurti naujametinę istoriją. Kam pasisekė, kam truputėlį mažiau, tačiau visi sukosi apsvaiginti šokių žingsnelių, dainų, baladžių ir linksminosi įvairių melodijų apsuptyje.  Labiausiai muziką pajautusios ir geriausiai šokių žingsnelius išmokusios klasės  apdovanotos diplomais. Sveikiname IVB klasę laimėjusius Grand Prix apdovanojimą, taip pat – I vietos laimėtojus – III A ir B klasės jungtinį kolektyvą, kuris dar ir geriausių kostiumų nominaciją gavo. Neprasčiau pasirodė ir II bei III vietų laimėtojai – IIA ir IVA klasės. Dėkojame visiems dalyvavusiems!