Bendruomenės diena 2013
Rugsėjo 1 - oji 2012
Mokytojų diena 2012

Bendruomenės diena 2013

2013 metų gegužės 10-ąją dieną mokykloje vyko tradicinė Bendruomenės diena „Mes ieškome labai aukštų kalnų...“. Jau tradicija tapę apdovanojimai skiriami gabiausiems gimnazijos moksleiviams, labiausiai pasižymėjusiems menų, technologijų, tiksliųjų, humanitarinių, socialinių, gamtos mokslų sričių olimpiadose, konkursuose. Geriausi šių sričių žinovai apdovanojami Sidabrinėmis plunksnomis, o kiekvienais metais vienas iš dvyliktokų apdovanojamas Auksine plunksna – tai apdovanojimas, skirtas už gimnazijos garsinimą įvairiuose miesto, šalies bei tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose ir visapusišką bendruomenės veiklos puoselėjimą.

Bendruomenės diena – unikali mokyklos šventė, jau 20 metų drauge suburianti gimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus bei gimnazijos administraciją. Šios šventės metu džiaugiamės gabiausiais mūsų mokiniais, Kiekvienais metais laimėtojus lydi garsūs aplodismentai, šūksniai, šypsenos, džiaugsmo ašaros, o visą šventę vainikuoja ir dar kartą visus drauge suburia šventinis tortas.

Šilčiausios  XX–osios Bendruomenės dienos „Mes ieškome labai aukštų kalnų...“ akimirkos: