2022-01-28, Penktadienis
Mokytojų diena 2013
Rugsėjo 1 - oji 2013

Mokytojų diena 2013

Renovacijos darbuose skendinti gimnazija nepabūgo išnaudoti susiklosčiusios situacijos – šiais metais Mokytojų diena siūbavo statybų ritmu. Nuo pat ankstyvo ryto gimnaziją judino šokantys gimnazistai - statybininkai, mokytojams įteikti Kauno miesto statybų organizacijos „Smetolita“ darbo pažymėjimai bei priešpiečių daviniai, o ilgosios pertraukos metu jų laukė tiesioginė laidos „Šventes švęskime drauge“ transliacija tiesiai iš mokytojų kambaryje įsikūrusios valgyklos „Statybininkų rojus“. Laidos metu pasirodė charizmatiškos valgyklos šefės Izolda ir Petunija, kurios mokytojus vaišino pačiomis gardžiausiomis vaišėmis ir net išdavė keletą valgyklos paslapčių.

Norite išvysti tai, ką praleidote? Štai nuotaikingiausios akimirkos iš statybose paskendusios 2013-ųjų Mokytojų dienos Kauno Antano Smetonos gimnazijoje: