Paieška svetainėje
2022-01-28, Penktadienis
Nauja tinklapio versija
Naujienos
Informacija eksternams
Kviečiame mokytis
Mokinių priėmimas
2 procentų parama
Moodle
Apie gimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Viešųjų paslaugų vartotojų pasitenkinimo indekso nustatymas
Egzaminai
Vidurinio ugdymo aprašas
Veikla
Paslaugos
Projektai
Renginiai
Teisės aktai
Gimnazijos bendruomenės tradicijos
Klausimai
Nuorodos
Informacija tėvams
Mokinių pasiekimai
2011 / 2012 m.
2010 / 2011 m.
2009 / 2010 m.
2008 / 2009 m.
2007 / 2008 m.
2005 / 2006 m.
Kuriame Lietuvos ateitį
LR prezidento Antano Smetonos biografija
LR Prezidento Antano Smetonos minėjimo renginių planas





2005 / 2006 m.
Gintarė Babelytė, 7a klasės mokinė, Kauno miesto meninio skaitymo konkurso laureatė, Respublikos meninio skaitymo Maironio muziejuje pirmo turo nugalėtoja;
Rugilė Mikniūtė, 7a klasės mokinė, Kauno miesto meninio skaitymo konkurso laureatė;
Miglė Satkauskaitė, 8 b klasės mokinė, Kauno miesto meninio skaitymo konkurse laimėjusi I vietą , Respublikos meninio skaitymo konkurso dalyvė, Kauno miesto, Respublikos meninio skaitymo konkursų vedėja;
Irma Čižauskaitė, 12a klasės mokinė, Lietuvos mokinių rašinio konkurso „Neklausk, ką tau gali duoti Lietuva. Klausk, ką tu gali duoti Lietuvai!“ laureatė, nominacijos „Už metaforiškumą“ laimėtoja;
Nerijus Žilevičius, 12 a klasės mokinys, Kauno miesto meninio skaitymo konkurse laimėjęs I vietą, Respublikos meninio skaitymo konkurse laimėjęs III vietą, Respublikos meninio skaitymo Maironio muziejuje vedėjas;
Miglė Satkauskaitė, Vaida Kairytė, Aistė Kričenaitė, Dalia Speičytė, Monika Šedevytė, Indrė Labanauskaitė, Aušrinė Kutkaitė, Ingrida Dragūnaitė, Daugailė Zaborskaitė, Gytė Maciūtė, Paulius Vainauskas, Julius Virbickas, 8b klasės mokiniai, etninės kultūros viktorinos „Kalbus kalba, darbus dirba“ Kauno miesto šauniausia komanda;
10-12 klasių mokinių poetinės kompozicijos dalyviai „Į neramią savo būtį išeinu...“, užėmę I vietą meninio skaitymo konkurse Kauno mieste ir II vietą šalyje:
Indrė Steponkutė, 12b klasės mokinė,
Monika Knyzelytė, 12a klasės mokinė,
Nerijus Žilevičius, 12a klasės mokinys,
Paulius Gaidamavičius, 12c klasės mokinys,
Tomas Vileiniškis, 12b klasės mokinys,
Tadas Meiliūnas, 11c klasės mokinys,
Vytautas Milvydas, 11b klasės mokinys,
Edvinas Šlėvė, 10c klasė mokinys,
Ieva Dikšaitytė, 5c klasės mokinė, Kauno miesto matematikos olimpiados II vietos laimėtoja, Respublikinės olimpiados dalyvė ;
Kamilė Šeputytė, 8d klasės mokinė, tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ laureatė, patekusi į Kauno miesto geriausių matematikų dešimtuką;
Agnė Vaitkevičiūtė, 12a klasės mokinė, dalyvavusi ir aukštus pasiekimus pelniusi matematikos olimpiadose ir konkursuose;
Laura Dervaitytė, 11c klasės mokinė, Kauno miesto geografijos olimpiados III vietos laimėtoja, Respublikinės jaunųjų geografų olimpiados IV vietos laimėtoja;
Igoris Kitovas, 7g klasės mokinys, Paulius Boguševičius, 7a klasės mokinys, Gintarė Vanagaitė, 7a klasės mokinė, Aistė Senulytė, 7a klasės mokinė, Kauno miesto 7-ųjų klasių konkurse V.Vitkauskaitės taurės III vietos laimėtojai;
Mantas Augustinavičius, Vaidotas Barcevičius, Lukas Gudeliūnas, 8a klasės mokiniai, Kauno miesto 8-tų klasių konkurso „Aplink pasaulį“ skirto M.Šalčiaus atminimui, III vietos laimėtojai;
Paulius Vainauskas, Miglė Satkauskaitė, 8 b klasės mokiniai, Kristina Starevičiūtė, Karolina Kumpinaitė, Rūta Kontrimaitė, 8a klasės mokinės, Kauno miesto teisinių žinių viktorinos – konkurso „Teisės, pareigos ir atsakomybė“, II vietos laimėtojos;
Sandra Urbonavičiūtė, Elina Zainetdinovaitė, Indrė Indriekutė, Julija Valavičiūtė, Giedrė Cibulskaitė, 10a klasės mokinės, Povilas Padaiga, 10b klasės mokinys, Ieva Šinkūnaitė, Edvinas Šlėvė, 10c klasės mokiniai, Laurynas Viršyla, Rokas Baladinskas, 10d klasės mokiniai, respublikinio projekto „Drąsinkime ateitį“ 1-2 vietos laimėtojai;
Rūta Kontrimaitė, Rūta Laukinaitytė, Laura Ridikaitė, 8a klasės mokinės, Kauno miesto tarpmokyklinio dainų ir inscenizacijų anglų kalba konkurso II vietos laimėtojos;
Augustina Bubliauskaitė, 12b klasės mokinė, Kauno miesto prancūzų kalbos olimpiados II vietos laimėtoja;
Mykolas Padaiga, 12b klasės mokinys, Kauno miesto anglų kalbos olimpiados V vietos laimėtojas ir respublikinės anglų kalbos olimpiados dalyvis;
Ugnė Gajauskaitė, Paulius Vainauskas, 8c klasės mokiniai, Kauno miesto ir Kauno apskrities konkurso anglų kalba „Viktorijos laikų poetai“ laureatai;
Marius Vėta, 7b klasės mokinys, Kristina Mikėnaitė, 9b klasės mokinė, Kauno miesto rusų kalbos skaitovų konkurso laureatai;
Indraja Vaitkūnaitė, 8b klasės mokinė, olimpiados „Gamta. Žmogus. Sveikata“ II vietos laimėtoja;
Miglė Padegimaitė, 8b klasės mokinė, olimpiados „Gamta. Žmogus. Sveikata“ III vietos laimėtoja;
Eglė Vitkutė, 9a klasės mokinė, Kauno miesto biologijos olimpiados V vietos laimėtoja;
Aušra Dembinskaitė, 9a klasės mokinė, Kauno miesto biologijos olimpiados VI vietos laimėtoja;
Paulius Kanopa, 9a klasės mokinys, Kauno miesto fizikos olimpiados VI vietos laimėtojas;
Mokyklos 5 klasių aerobikos komanda, Kauno miesto mokinių sportinių žaidynių aerobikos varžybų III vietos laimėtoja, Lietuvos mokinių aerobikos pereinamosios lygos varžybų I vietos laimėtoja:
Margarita Jakubauskaitė, 5b klasės mokinė,
Miglė Kajokaitė, 5e klasės mokinė,
Aistė Pranytė, 5d klasės mokinė,
Jogailė Petrauskaitė, 5d klasės mokinė,
Viktorija Treigytė, 5b klasės mokinė,
Erika Ambrazaitytė, 5d klasės mokinė,
Vilma Medušauskaitė, 5d klasės mokinė,
Aistė Rastenytė, 5b klasės mokinė.
7-8 klasių aerobikos komanda, Lietuvos mokinių aerobikos pereinamosios lygos varžybų II vietos laimėtoja, Kauno miesto sporto žaidynių mokinių aerobikos varžybų III vietos laimėtoja:
Gerda Stelmokaitė, 8b klasės mokinė,
Kristina Zudenkovaitė, 8b klasės mokinė,
Greta Gokosovaitė, 8b klasės mokinė,
Lina Baltušytė, 8d klasės mokinė,
Rūta Bikauskaitė, 8b klasės mokinė,
Kristina Surkova, 7e klasės mokinė.
Mokyklos vaikinų krepšinio rinktinė – „Mažosios Eurolygos“ taurės III-osios vietos laimėtoja:
Antanas Kemėšis, 12b klasė, Audrius Gagiškis, 12c klasė, Gediminas Čiupkovas, 12a klasė, Tomas Paškauskas, 11a klasė, Rokas Naruševičius, 10a klasė
Mokyklos vaikinų trejetas, Kauno miesto vaikų ir paauglių nusikalstamumo prevencinės programos „Laisvalaikis su draugu“ berniukų krepšinio „3x3 turnyro“ I vietos laimėtojai:
Tautvydas Bačėnas, Tomas Gudžiūnas, Mantas Andriukaičius, 7g klasės mokiniai;
Kauno miesto BLM mokinių sporto žaidynių turizmo varžybų II vietos laimėtoja, mokyklos turistų komanda:
Audrius Milkintas, Paulius Palubinskas, Žygimantas Rybinas, Monikai Biliūtė, 8d klasės mokiniai, Gabrielė Žiliūtė, Daugailė Zaborskaitė, 8b klasės mokinės;
Viktorija Kalinina, Laura Dervaitytė, Neringa Likauskaitė, 11c klasės mokinės, Kauno miesto mokinių technologijų olimpiados „Šiuolaikiškumo ir tradicijų integralumas technologijose“ III vietos laimėtojos;
Indrė Miškinytė, 7g klasės mokinė, Kauno miesto mokinių technologijų olimpiados „Šiuolaikiškumo ir tradicijų integralumas technologijose“ IV vietos laimėtoja;
Julius Virbickas, 8b klasės mokinys, Kauno miesto mokinių technologijų olimpiados „Šiuolaikiškumo ir tradicijų integralumas technologijose“ II vietos laimėtojas;
Karolis Olišauskas, 10a klasės mokinys, Kauno miesto mokinių technologijų olimpiados „Šiuolaikiškumo ir tradicijų integralumas technologijose“ II vietos laimėtojas;
Eglė Vitkutė, 9a klasės mokinė, piešinių konkurso „Piešiu angelą“ II vietos laimėtoja;
Evelina Sabeckytė, 6e klasės mokinė, Respublikiniame kompiuterinių kalėdinių ir naujametinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“ užėmusi III vietą;
Karolis Morkūnas, 7b klasės mokinys, Respublikinio LOGO piešinių ir animacijos konkurso laureatas, Kauno miesto kompiuterinių piešinių konkurso „Gatvėj būki atsargus – šito mokyk ir kitus“ lauretas;
Paulius Mscichauskas, 9c klasės mokinys, Respublikinio kompiuterinių kalėdinių ir naujametinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija“ I vietos laimėtojas, Kauno miesto kompiuterinių piešinių konkurso „Gatvėj būki atsargus – šito mokyk ir kitus“ laureatas;
Dovydas Širvinskas, 7b klasės mokinys, Respublikinės LOGO piešinių ir animacijos olimpiados laureatas;
Karolis Protasovickis, 9b klasės mokinys, šalies moksleivių kompiuterinio piešinio konkurso „Mes prieš AIDS“ III vietos laimėtojas;
Viktorija Kalinina, Neringa Likauskaitė, 11c klasės mokinės, Kauno miesto moksleivių informacinių technologijų konkurso „Skaičiuoklės galimybės“ III vietos nugalėtojos, tarptautinio „Join Multimedia“ mokyklos komandos „Friendly friends“ iniciatorės, konkursinio darbo autorės;
Žygimantas Rybinas, 8d klasės mokinys, Vilius Kvedaravičius, 12b klasės mokinys, Audrius Milkintas, Justinas Pužauskas, Paulius Palubinskas, 8d klasės mokiniai, Nerijus Dirda, 11b klasės mokinys, Jevgenij Kostin, 11b klasės mokinys - pirmą kartą Kaune savarankiškai pagamino varžyboms savo automobiliuką;
Deividas Šmigelskis, 8e klasės mokinys, Kauno miesto mokinių inercinių aviamodelių varžybų „Bitinėlių“ klasėje vyresniųjų amžiaus grupėje II vietos laimėtojas;
Tadas Sirvydas, 8b klasės mokinys, III vietos laimėtojas;
Mindaugas Urbonavičius, 8b klasės mokinys, IV vietos laimėtojas;
Paulius Chadaravičius, 8e klasės mokinys, V vietos laimėtojas;
Monika Daubaraitė, 5e klasės mokinė, Respublikos „Dainų dainelės“ dalyvė, Kauno m. „Dainų dainelės“ diplomantė;
Edita Astrauskaitė, 10b klasės mokinė, Erika Astrauskaitė, 10b klasės mokinė, Monika Knyzelytė, 12a klasės mokinė, Jovita Lukenčikaitė, 12a klasės mokinė, Vitalija Gofmanaitė, 12b klasės mokinė - tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Kaunas talent 2006“ laureatės;
Paulius Vainauskas, 8b klasės mokinys, mokyklos, miesto, respublikos meninio skaitymo konkurso vedėjas;
Indrė Steponkutė, 12b klasės mokinė, mokyklos, miesto, respublikos meninio skaitymo konkursų vedėja;
Kristina Mikėnaitė, 9b klasės mokinė, literatūrinių renginių, konkursų dalyvė;
Akvilė Armonaitė, 7a klasės mokinė ,Kalniečių, Žaliakalnio, Centro mokyklų poezijos pavasarėlio „Pirmoji kregždė“ dalyvė, Maironio lietuvių literatūros muziejaus respublikinio kūrybinių darbų konkurso dalyvė;
Gabrielė Ubartaitė, 7a klasės mokinė, Maironio lietuvių literatūros muziejaus respublikinio skaitovų konkurso I turo nugalėtoja;
Goda Lukšaitė, 10b klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados I vietos, miesto – VIII vietos laimėtoja;
Edita Chadaravičiūtė, Vidmantas Kerbelis, 7f klasės mokiniai - mokyklos dalykinių olimpiadų dalyviai;
Edita Astrauskaitė, Erika Astrauskaitė, Povilas Padaiga, Rytis Neniškis, Eglė Štuopytė 10b klasės mokiniai, konkurso „Virtus Erudito“ II mieste nugalėtojai;
Agnė Vaitkevičiūtė, 12a klasės mokinė, dalykinių olimpiadų dalyvė;
Vaidas Talačka, 12a klasės mokinys, dalykinių olimpiadų dalyvis;
Žygimantas Butkus, 6c klasės mokinys, tarptautinio matematikų konkurso „Kengūra“ 6-7 klasių grupėje I vietos nugalėtojas;
Karolina Gatulytė, Indrė Andrijauskaitė, Indrė Baranauskaitė, Vesta Vyšniauskaitė, 6c klasės mokinės, Kauno m. Kalėdinių puokščių konkurso laureatės;
Paulius Boguševičius, 7a klasės mokinys, kasmetinis Č.Kudabos geografijos konkurso dalyvis;
Laima Švelnytė, 11 klasės mokinė, miesto biologijos olimpiados 8 vietos laimėtoja;
Karolina Balčiūnaitė, 6c klasės mokinė, LR jaunučių plaukimo rinktinės narė, Pasaulio jaunučių čempionato dalyvė;
Paulius Čeičius, 6c klasės mokinys, tarptautiniame krepšinio čempionate Estijoje laimėjęs I vietą, tarptautiniame krepšinio čempionate Lenkijoje laimėjęs III vietą, „Kauno taurės“ varžybose laimėjęs II vietą, LR čempionato prizininkas;
Danutė Kindurytė, 6c klasės mokinė, 2006 m. tarptautinio tinklinio turnyro II vietos laimėtoja;
Marius Baranauskas, 6f klasės mokinys, taikliosios rankos I vietos nugalėtojas;
Žilvinas Pūras, 6c klasės mokinys, taikliosios rankos II vietos nugalėtojas;
Karolina Uvarovaitė, 6a klasės mokinė, tarptautinio aerobikos konkurso III vietos, Lietuvos aerobikos čempionato II vietos nugalėtoja;
Monika Balčikonytė, 6a klasės mokinė, respublikos „Dainų dainelės“ konkurso II vietos nugalėtoja;
Tomas Deksnys, 9c klasės mokinys, Lietuvos dziudo čempionato I vietos, Kauno miesto dziudo čempionato I vietos nugalėtojas;
Mantas Adomėnas, 9c klasės mokinys, Kauno miesto plaukimo čempionato II vietos nugalėtojas;
Aušra Jakentaitė, 11a klasės mokinė, Kauno miesto konkurso „Šokio erdvė“ I vietos nugalėtoja;
Edvinas Kregždė, 11a klasės mokinys, Sportinių šokių varžybų „Liepsnojantis šokis“ II vietos nugalėtojas;
Jonas Leonavičius, 5b klasės mokinys, tarptautinių krepšinio varžybų jaunučių grupėje užėmęs I vietą;
Margarita Musytė, 5b klasės mokinė, Kauno džiazo festivalio konkurso I vietos nugalėtoja;
Karolina Jurelevičiūtė, 5e klasės mokinė, Baltijos šalių plaukimo varžybose IV vietos, Respublikos plaukimo varžybose III vietos nugalėtoja;
Žygimantas Končius, 5e klasės mokinys, Kauno miesto krepšinio varžybose užėmęs III vietą;
Deividas Ščiukauskas, 5e klasės mokinys, Tarptautiniame krepšinio turnyre užėmęs II vietą, Respublikos krepšinio rungtynėse užėmęs II vietą;
Greta Kvederaitė, 5e klasės mokinė, Respublikos Smiginio varžybose užėmusi II vietą;
Marija Kuosaitė, 7a klasės mokinė, Lietuvos hip-hop´o čempionate I vietos, Lietuvos konkurso „Šokio erdvė“ I vietos, Baltijos šalių hip-hop´o čempionate : formacija I vietos, dvejetas – IV vietos , Baltijos šalių hip-hop´o čempionate septynetas – I vietos, formacija- III vietos, tarptautinio šokių konkurso III vietos nugalėtoja;
Marija Strackaitė, 7a klasės mokinė, Lietuvos jaunučių ir vaikų plaukimo žiemos pirmenybės peteliškė ir estafetinis plaukimas I vietos, Lietuvos jaunučių ir vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse 4x100 m. kombinuota estafetė II vietos, Lietuvos jaunučių ir vaikų plaukimo žiemos pirmenybėse 200 m. kompleksu III vietos, Lietuvos jaunučių plaukimo pavasario pirmenybės 4x100 m. estafetinio plaukimo III vietos nugalėtoja;
Mantas Andriukatis, 7g klasės mokinys, Kauno krepšinio mėgėjų lygos turnyre užėmęs I vietą;
Marius Bacevičius, 7g klasės mokinys, Kauno rutulio stumimo ( 4kg.) turnyre laimėjęs III vietą;
Elina Zainetdinovaitė, 11a klasės mokinė, VII –ajame Kauno miesto ir Kauno apskrities muzikos ir meno mokyklų vaikų džiazo festivalio laureatė;
Goda Lukšaitė, 10b klasės mokinė, Kauno miesto fotografijos konkurso „Oho“ laureatė;
Lukas Puodžiūnas, 10d klasės mokinys, Kauno m. krepšinio lygoje užėmęs II vietą;
Marius Naruševičius, 10d klasės mokinys, Kauno m. krepšinio lygoje užėmęs II vietą;
Greta Štuopytė, 12a klasės mokinė, Kauno miesto „Giesmių giesmelės“ konkurso laureatė;
Kristina Vilčiauskaitė, 7g klasės mokinė, 2005 m. Lietuvos tinklinio čempionate užėmusi I vietą;
Robertas Jasinauskas, 9d klasės mokinys, KKML jaunučių grupės pirmenybėse rezultatyviausių žaidėjų tarpe užėmęs II vietą;
Lina Karkauskaitė, 10b klasės mokinė, Lietuvos meninės gimnastikos čempionate užėmusi I vietą;
Laurynas Viršila, 10d klasės mokinys, Lietuvos jaunių irklavimo čempionate užėmęs III vietą, Lietuvos irklavimo maratone Kikilo atminimui užėmęs III vietą;
Simonas Navickas, 12b klasės mokinys, Lietuvos beisbolo čempionate užėmęs II vietą;
Jevgenijus Čugajus, 9d klasės mokinys, daugelio ledo rutulio turnyrų Europoje prizinių vietų nugalėtojas;
Povilas Padaiga, 10b klasės mokinys, tarptautiniame Baltijos šalių krepšinio turnyre užėmęs III vietą;
Ignas Kylis, Tadas Sviderskis, 6e klasės mokiniai, KMLK „Perkūnas“ respublikoje užėmę V vietą;
Tadas Žižniauskas, Karolis Leviška, 8a klasės mokiniai, tarptautinėse vandensvydžio varžybose A.Babavičiaus taurei laimėti užėmę I vietą;
Viltė Simonaitytė, 9b klasės mokinė, tarptautiniame teatrų festivalyje „Wigraszek“ Lenkijoje laimėjusi I vietą;
Sandra Lingytė, 10c klasės mokinė, Lietuvos modernaus šokio čempionate laimėjusi II vietą, Europos hip-hop´o čempionato prizininkė;
Ingrida Jankūnaitė, 11b klasės mokinė, jaunimo Aerobik fitness Lietuvos taurei laimėti užėmusi I , tarptautinėse Fitneso varžybose užėmusi II vietas, Pasaulio Fitneso čempionate Vengrijoje patekusi į pusfinalį;
Vaidotas Nenorta, 11b klasės mokinys, tarptautinėse tinklinio varžybose Olandijoje, Asene su komanda laimėjęs VI vietą, Kauno m. tinklinio čempionate laimėjęs IV vietą;
Raimonda Akambakaitė, 6d klasės mokinė, pramoginės muzikos grupės DND narė, konkurse „Baby Sing JAZZ 2005“ laimėjusi „Grand Prix“, „Kaunas talent 2005“ – III vietą;
Miglė Veržikauskaitė, 6d klasės mokinė, Kauno centro sporto mokyklos meninės gimnastikos komandos narė, Kauno miesto gimnastikos atrankinėse varžybose laimėjusi I vietą, respublikinėse varžybose – I vietą;
Andrius Čupkovas, 6d klasės mokinys, A.Sabonio krepšinio mokyklos A.Sabonio 93KM2 narys, vaikų berniukų 1993 m. ir jaunimo krepšinio turnyre KKSC taurei laimėti užėmęs I vietą;
Vilius Vėberis, 6d klasės mokinys, teatro mokyklos „Mano teatras“ nariui, teatro dienų festivalyje laimėjęs „Auksinį kryžių“;
Lina Jurevičiūtė, 5c klasės mokinė, tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse Peterburge laimėjusi „Gran Prix“;
Eglė Petrikaitė, 5a klasės mokinė, tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse „Mažosios žvaigždės“ laimėjusi I vietą;
Enrikas Etneris, 5a klasės mokinys, respublikiniame sportinių šokių konkurse užėmęs III vietą;
Ieva Krivickaitė, 5a klasės mokinė, Lietuvos karate pirmenybėse užėmusi II vietą, Kauno miesto karate varžybose „Tigro kelias“ užėmusi I vietą;
Sandra Mitkutė, 5a klasės mokinė, Lietuvos karate pirmenybėse užėmusi II vietą, Kauno miesto karate varžybose „Tigro kelias“ užėmusi I vietą;
Vytenis Kalibatas, 5a klasės mokinys, Kauno miesto plaukimo varžybose užėmęs III vietą;
Lina Padegimaitė, 7d klasės mokinė, tarptautinėse lengvosios atletikos Sprinto varžybose laimėjusi I vietą;
Justina Sabonytė,7d klasės mokinė, Baltijos HIP-HOP taurei kategorijoje FORMATION JUNIORS su šokių grupe „DEMO“ užėmusi I vietą, Latvijos HIP-HOP čempionate kategorijoje FORMATION JUNIORS užėmusi IV vietą;
Aušrinė Kutkaitė, 8b klasės mokinė, Jaunučių sporto žaidynių orientavimosi sporto estafečių varžybose užėmusi I, Jaunučių sporto žaidynių orientavimosi sporto ilgos trasos varžybose užėmusi III, Lietuvos varžybiose Taurė 2005 D14 grupėje užėmusi I, Lietuvos vaikų-jaunučių, jaunių, orientavimosi sporto komandinių pirmenybių asmeninėje įskaitoje, M-14 amžiaus grupėje užėmusi I , masinės orientavimosi sporto varžybos „Orientyras-2005“ M-14 grupėje užėmusi I, orientavimosi sporto varžybos „Klaipėdos taurė“ M-16 užėmusi I, Kauno orientavimosi sporto čempionate estafetėse M-16 grupėje užėmusi I, Alytaus miesto orientavimosi sporto čempionate M-16 grupėje užėmusi III, Alytaus miesto orientavimosi sporto čempionate M-16 grupėje užėmusi III, Jono Vileišio taurei laimėti varžybose M-16 grupėje užėmusi II vietas;
Edgaras Sisimbajevas, 8b klasės mokinys, 2006 m. Lietuvos dziudo klubų komandinės jaunių varžybose, svorio kategorijoje 60 kilogramų užėmęs I, tarptautiniame dziudo turnyre Estijoje , svorio kategorijoje 60 kilogramų užėmęs III vietą;
Miglė Padegimaitė, 8b klasės mokinė, piešinių konkurso „Pasaulis, kuriame nėra smurto“, nugalėtoja, Kauno miesto mokinių olimpiadoje „Žmogus.Gamta.Sveikata“ III vietos laimėtoja;
Greta Golosovaitė, 8b klasės mokinė, 2005-2006 m.m. Kauno bendrojo lavinimo mokyklų mokinių sporto žaidinių aerobikos varžybose užėmusi II vietą, 2006 m. Lietuvos sportinės aerobikos pareinamosios lygos pirmenybėse 15-19 m. amžiaus grupėje šešetas II vietos laimėtoja;
Gerda Stelmokaitė, 8b klasės mokinė, 2005-2006 m.m. Kauno bendrojo lavinimo mokyklų mokinių sporto žaidinių aerobikos varžybose užėmusi II vietą, 2005-2006 m.m. Kauno bendrojo lavinimo mokyklų mokinių sporto žaidinių aerobikos varžybose užėmusi II vietą, 2006 m. Lietuvos sportinės aerobikos pareinamosios lygos pirmenybėse 15-19 m. trejeto rungtyje užėmusi I vietą, 2006 m. Lietuvos sportinės aerobikos pareinamosios lygos pirmenybėse 15-19 m. šešete užėmusi II vietas;
Kristina Zudenkovaitė, 8b mokinė, 2005-2006 m.m. Kauno bendrojo lavinimo mokyklų mokinių sporto žaidynių aerobikos varžybose užėmusi II vietą, 2006 m. Lietuvos sportinės aerobikos pareinamosios lygos pirmenybėse 15-19 amžiaus grupėje šešeto rungtyje užėmusi II vietą;
Rūta Rakauskaitė, 7e klasės mokinė, lengvosios atletikos šuolyje su kartimi tarptautinėse varžybose su kartimi laimėjusi II vietą, Kristina Petrauskaitė 7e klasės mokinė, respublikos pirmenybėse stalo teniso varžybose laimėjusi I vietą;
Neringa Butautaitė, 12 klasės mokinė, respublikos pirmenybėse krepšinio varžybose užėmusi I vietą;
Lina Kindurytė, 7c klasės mokinė, Kristina Vilčiauskaitė, 7g klasės mokinė, Edita Chadaravičiūtė, 7f klasės mokinė, Rūta Čekauskaitė, 7a klasės mokinė, Danutė Kindurytė, 6c klasės mokinė, respublikos pirmenybėse tinklinio varžybose užėmusi III vietą.