Paieška svetainėje
2022-07-04, Pirmadienis
Nauja tinklapio versija
Naujienos
Informacija eksternams
Kviečiame mokytis
Mokinių priėmimas
2 procentų parama
Moodle
Apie gimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Viešųjų paslaugų vartotojų pasitenkinimo indekso nustatymas
Egzaminai
Vidurinio ugdymo aprašas
Veikla
Paslaugos
Projektai
Renginiai
Teisės aktai
Gimnazijos bendruomenės tradicijos
Klausimai
Nuorodos
Informacija tėvams
Mokinių pasiekimai
2011 / 2012 m.
2010 / 2011 m.
2009 / 2010 m.
2008 / 2009 m.
2007 / 2008 m.
2005 / 2006 m.
Kuriame Lietuvos ateitį
LR prezidento Antano Smetonos biografija
LR Prezidento Antano Smetonos minėjimo renginių planas





2007 / 2008 m.

Kristina Mikėnaitė, 11b klasės mokinė, Lietuvos moksleivių meninio skaitymo konkurso miesto turo laureatė, poetinės kompozicijos „Šiandien bus, kas buvo vakar, bus rytoj, kas buvo šiandien“ dalyvė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiadoje laimėjusi I vietą, Kauno miesto moksleivių poezijos kūrėjų konkurso „Poezijos pavasarėlis“ dalyvė, Kauno miesto meninio skaitymo rusų kalba konkurso II vietos laimėtoja;

Paulina Nalivaikaitė, 7c klasės mokinė, Kauno miesto lietuvių kalbos olimpiados I vietos laimėtoja, Kauno apskrities lietuvių kalbos olimpiados II vietos laimėtoja, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados I vietos laimėtoja, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtoja;

Akvilė Armonaitė, 9a klasės mokinė, Kauno miesto moksleivių poezijos kūrėjų konkurso „Poezijos pavasarėlis“ laureatė, mokyklos meninio skaitymo konkurso dalyvė, respublikinio moksleivių kūrybos konkurso dalyvė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė, respublikinio J.Matulionio vardo konkurso dalyvė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvė;

Gabrielė Ubartaitė, 9b klasės mokinė, Kauno miesto Žaliakalnio, Eigulių, Kalniečių mikrorajonų mokyklų poezijos kūrėjų konkurso „Poezijos pavasarėlis“ laureatė, Kauno miesto moksleivių meninio skaitymo konkurso I turo nugalėtoja, mokyklos meninio skaitymo konkurso laureatė;

Gediminas Soliškis, 8d klasės mokinys, Kauno miesto matematikos olimpiados IV vietos laimėtojas, respublikinės matematikos olimpiados dalyvis, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas;

Eimantas Trumpa, 9a klasės mokinys, Kauno miesto 9 klasių matematikos olimpiados IV vietos laimėtojas, respublikinio J.Matulionio vardo matematikos konkurso dalyvis, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvis, mokyklos jaunųjų fizikų olimpiados dalyvis, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Aistė Kričėnaitė, 10b klasės mokinė, Kauno miesto jaunųjų istorikų olimpiados V vietos laimėtoja, respublikinės vyresniųjų klasių mokinių istorijos olimpiados dalyvė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados I vietos laimėtoja, mokyklos jaunųjų chemikų olimpiados I vietos laimėtoja;

Humanitarinės teisės komanda, mokykloje įgyvendinusi humanitarinę akciją bei palaikančią ryšį su Ruandos misionieriais;

Akvilė Armonaitė, Karolina Paškevičiūtė, Aistė Senulytė, 9a klasės mokinės, Karina Špukaitė, Jonas Brazys, Paulius Birsėnas, 9b klasės mokiniai, tarptautinio projekto „Vieningi įvairovėje“ mobilumo dalyviai;

Irma Šeškutė, 9b klasės mokinė, Kauno miesto geografijos olimpiados II vietos laimėtoja, respublikinės geografijos olimpiados dalyvė;

Edita Astrauskaitė, Erika Astrauskaitė, 12b klasės mokinės, Kauno miesto mokyklų dainos anglų kalba konkurso I vietos laimėtojos;

Artūras Stancelis, 9a klasės mokinys, Kauno miesto mokinių biologijos olimpiados II turo IV vietos laimėtojas, mokyklos biologijos olimpiados I vietos laimėtojas;

Aušra Dembinskaitė, 12c klasės mokinė, Kauno miesto mokinių biologijos olimpiados II turo IV vietos laimėtoja, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtoja;

Rugina Juočytė, 8d klasės mokinė, Kauno miesto olimpiados „Gamta. Žmogus. Sveikata“ V vietos laimėtoja;

Mokyklos mergaičių krepšinio komanda – Lietuvos mokinių olimpinio festivalio krepšinio finalinių varžybų II vietos laimėtojos, tarpzoninių ir zoninių varžybų I vietos laimėtojos, Kauno miesto 2007-2008 m.m. sporto žaidynių krepšinio varžybų I vietos laimėtojos: Indrė Vyšniauskaitė, 9a klasės mokinė, Santa Okockytė, 9d klasės mokinė, Aistė Rastenytė, 7b klasės mokinė, Ieva Juozelėnaitė, 7e klasės mokinė, Rugilė Skukaiskaitė, 8d klasės mokinė, Rugilė Juočytė,  8d klasės mokinė, Rugilė Mikniūtė, 9a klasės mokinė, Simona Markevičiūtė, 9a klasės mokinė;

Mokyklos Aerobikos komanda – Lietuvos sportinės aerobikos moksleivių pirmenybių III vietos laimėtojos, Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių sporto žaidynių sportinės aerobikos varžybose laimėjusios IV vietą, Kauno miesto atvirų sportinės aerobikos varžybų II vietos laimėtojos, II atviro Lietuvos sportinės aerobikos čempionato, jaunių, jaunučių pirmenybių XIII Lietuvos sportinės aerobikos čempionato ir jaunių, jaunučių pirmenybių V vietos laimėtojos, Lietuvos moksleivių sportinės aerobikos varžybų II vietos laimėtojos: Aistė Pranytė, Erika Ambrozaitytė, Vilma Medušauskaitė, 7d klasės mokinės;

Viktorija Treigytė, 7b klasės mokinė, Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynių sportinės aerobikos varžybų I vietos laimėtoja, II atviro Lietuvos sportinės aerobikos čempionato, jaunių, jaunučių pirmenybių XIII Lietuvos sportinės aerobikos čempionato ir jaunių, jaunučių pirmenybių V vietos laimėtoja, Lietuvos moksleivių sportinės aerobikos varžybų II vietos laimėtoja;

Miglė Veržikauskaitė, 8d klasės mokinė, Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynių sportinės aerobikos varžybų II vietos laimėtoja, Lietuvos moksleivių sportinės aerobikos varžybų III vietos laimėtoja;

Gabrielė Virbašiūtė, 7b klasės mokinė, respublikinio kompiuterinių Kalėdinių ir Naujametinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija“ I vietos laimėtoja, respublikinio konkurso „Žinau ir tvarkau“ I vietos laimėtoja, respublikinio LOGO piešinių ir animacijos konkurso bei olimpiados laureatė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Gabrielė Olšauskaitė, 6e klasės mokinė, respublikinio konkurso „Žinau ir tvarkau“ laureatė;

Giedrė Zajenkauskaitė, 12b klasės mokinė, respublikinio konkurso „Žinau ir tvarkau“ laureatė;

Daina Šiaučiūnaitė, 12b klasės mokinė, respublikinio konkurso „Žinau ir tvarkau“ laureatė;

Kristina Morkūnaitė, 6a klasės mokinė, respublikinio kompiuterinių Kalėdinių ir Naujametinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija“ I vietos laimėtoja;

Enrikas Etneris, 6a klasės mokinys, respublikinio kompiuterinių Kalėdinių ir Naujametinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija“ II vietos laimėtojas, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvis, poezijos konkurso, skirto A.Puškinui „Kelias į Parnasą“ nugalėtojas, meninio skaitymo rusų kalba konkurso nugalėtojas;

Paulina Kryžanauskaitė, 5d klasės mokinė, respublikinio LOGO piešinių ir animacijos konkurso laureatė;

Indrė Plauskaitė, 6e klasės mokinė, respublikinio LOGO piešinių ir animacijos konkurso laureatė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados II vietos laimėtoja;;

Agnė Salokaitė, 6a klasės mokinė, respublikinio LOGO piešinių ir animacijos olimpiados laureatė;

Mykolas Malskis, 9a klasės mokinys, Kauno miesto technologijų olimpiados „Technologijos – praktinis kūrybinių idėjų įgyvendinimas“ III vietos laimėtojas, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis, konkurso „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą“ dalyvis;

Tautvydas Miliauskas, 9b klasės mokinys, Kauno miesto technologijų olimpiados „Technologijos – praktinis kūrybinių idėjų įgyvendinimas“ IV vietos laimėtojas, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Monika Naudžiūtė, 6d klasės mokinė, Kauno miesto technologijų olimpiados „Technologijos – praktinis kūrybinių idėjų įgyvendinimas“ VI vietos laimėtoja;

Paulina Ramonaitė, 5a klasės mokinė, mokyklos moksleivių meninio skaitymo konkurso dalyvė;

Julija Ivaškevičiūtė, 5a klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Kristina Čepkauskaitė,    klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Paulė Akramaitė, 7a klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Kristina Zernovaitė, 8b klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Sandra Urbonavičiūtė, 12a klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Eglė Liutkutė, 12a klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Simona Stankevičiūtė, 6b klasės mokinė, mokyklos moksleivių meninio skaitymo konkurso dalyvė;

Andrius Bajoras, 6b klasės mokinys, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvis;

Indrė Skersytė, 6b klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Aistė Senulytė, 9a klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados II vietos laimėtoja, Kauno miesto 9 klasių istorijos olimpiados dalyvė;

Marija Strackaitė, 9b klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados III vietos laimėtoja;

Ieva Dikšaitytė, 7c klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados II vietos laimėtoja, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtoja, respublikinio Č.Kudabos geografijos konkurso dalyvė;

Emilija Tamelytė, 7c klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados III vietos laimėtoja;

Greta Gruzdaitytė, 10b klasės mokinė, konkurso, skirto Tado Ivanausko 125-osioms gimimo metinėms paminėti, laureatė;

Marija Pačėsaitė, 8a klasės mokinė, Lietuvos moksleivių meninio skaitymo konkurso I turo nugalėtoja;

Indrė Dubinskaitė, 8c klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Rūta Mazetytė, 8c klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Ema Nedobeškina, 5c klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Gintarė Stankutė, 5e klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados dalyvė;

Goda Dorošenkaitė, 5e klasės mokinė, mokyklos meninio skaitymo konkurso dalyvė;

Eglė Šėgždaitė, 5e klasės mokinė, mokyklos meninio skaitymo konkurso dalyvė;

Kotryna Žilinskaitė, 5b klasės mokinė, mokyklos meninio skaitymo konkurso dalyvė;

Kamilė Levanauskaitė, 11  klasės mokinė, mokyklos meninio skaitymo konkurso dalyvė, literatūrinės kompozicijos eilių kūrėjai;

Gintarė Juodytė, 11 klasės mokinė, mokyklos meninio skaitymo konkurso dalyvė, mokyklos technologijų olimpiados I vietos laimėtoja;

Kotryna Nazarovaitė, 6e klasės mokinė, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados I vietos laimėtoja;

Rokas Rudzenskas, 6c klasės mokinys, mokyklos lietuvių kalbos olimpiados III vietos laimėtojas;

Rasa Čiumbaraitė, 12a klasės mokinė, respublikinio J.Matulionio matematikos konkurso XXXI vietos laimėtoja;

Alina Koroliova, 12a klasės mokinė, respublikinio J.Matulionio matematikos konkurso XXXI vietos laimėtoja;

Aurelijus Urbonavičius, 5d klasės mokinys, Kauno miesto jaunųjų matematikų olimpiados dalyvis, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas;

Tomas Miliūnas, 5d klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtojas;

Raimundasi Jakimčius, 8e klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados II vietos laimėtojas;

Sandra Mikelkevičiūtė, 10b klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados II vietos laimėtoja;

Gintarė Puodžiūtė, 12b klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados II vietos laimėtoja;

Mariuis Baranauskas, 8c klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtojas;

Petruas Brazys, 6a klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtojas;

Akvilė Mažutaitytė, Žilvinas Venclovas, Karolis Linauskas, 9a klasės mokiniai, Kauno miesto mokyklų matematikos konkurso MMM II vietos laimėtojai;

Š.Šaulytė, 9a klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvė;

I.Vasilavičiūtė, 9a klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvė;

Karolius Linauskas, 9a klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvis, konkurso „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą“ dalyvis, mokyklos jaunųjų chemikų olimpiados I vietos laimėtojas, Kauno miesto jaunųjų chemikų olimpiados IX vietos laimėtojas;

Igoris Kitovas, 9b klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvis, mokyklos jaunųjų chemikų olimpiados II vietos laimėtojas, Kauno miesto jaunųjų chemikų olimpiados XX vietos laimėtojas;

Vadimas Kitovas, 9b klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvis, mokyklos jaunųjų chemikų olimpiados II vietos laimėtojas, Kauno miesto jaunųjų chemikų olimpiados XXII vietos laimėtojas;

Sandra Mitkutė, 7a klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvė;

Audrius Kačinskas, 7a klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvis;

Nora Jankauskaitė, 12a klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados dalyvė;

Renaldas Asipauskas, 6e klasės mokinys, Kauno miesto jaunųjų matematikų olimpiadoje užėmusiam XII vietą, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas;

Birbibaitė, Valčiukaitė, 9e klasės mokinės, Kauno miesto mokyklų matematikos konkurso MMM VII vietos laimėtojos;

Laurynas Viršila, 12c klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas;

Paulina Kovalenkovaitė, 5f klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados II vietos laimėtoja;

Eliza Janauskytė, 6c klasės mokinė, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtoja;

Monika Biliūtė, 10c klasės mokinė, respublikinio J.Matulionio vardo matematikos konkurso dalyvė;

Kristina Narutytė, 10c klasės mokinė, respublikinio J.Matulionio vardo matematikos konkurso dalyvė;

Adomas Šimkaitis, 5a klasės mokinys, Kauno miesto jaunųjų matematikų olimpiados IX vietos laimėtojas, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas;

Audrius Milkintas, 10c klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas;

Paulius Kanopa, 11c klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados I vietos laimėtojas, mokyklos biologijos olimpiados I vietos laimėtojas, mokyklos jaunųjų chemikų olimpiados I vietos laimėtojas;

Emilis Junčiukonas, 5c klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados II vietos laimėtojas;

Naglis Ruseckas, 5b klasės mokinys, mokyklos jaunųjų matematikų olimpiados III vietos laimėtojas;

Jokūbuas Matulevičius, 9a klasės mokinys, Kauno miesto 9 klasių istorijos olimpiados dalyvis;

Akvilė Mažutaitytė, 9a klasės mokinė, konkurso „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą“ V vietos laimėtoja;

Algirdas Milašius, 9a klasės mokinys, konkurso „Ką aš žinau apie Europos Sąjungą“ dalyvis;

Simona Bartuškaitė, 11b klasės mokinė, Kauno miesto jaunųjų istorikų olimpiados dalyvė;

Humanitarinės teisės komanda - mokykloje įgyvendinusi humanitarinę akciją bei palaikančią ryšį su Ruandos misionieriais: Diana Paliakovaitė, Eglė Zavadskaitė, Giedrė Stražauskaitė, Violeta Žaliauskaitė,

Vaidotas Bacevičius, 10a klasės mokinys, respublikinio Č.Kudabos geografijos konkurso dalyvis;

Eglė Vitkutė, 11a klasės mokinė, Kauno miesto anglų kalbos olimpiados dalyvė;

Živilė Židelevičiūtė, 10c klasės mokinė, mokyklos biologijos olimpiados I vietos laimėtoja, mokyklos jaunųjų chemikų olimpiados II vietos laimėtoja;

Viktorija Jociūtė, 11 klasės mokinė, mokyklos biologijos olimpiados I vietos laimėtoja, mokyklos jaunųjų chemikų olimpiados II vietos laimėtoja;

Maris Baranauskas, 8c klasės mokinys, mokyklos biologijos olimpiados I vietos laimėtojas;

Miglė Ruzgytė, Gabrielė Naidzinavičiūtė, Silvija Montvilaitė, 5b klasės mokinės, Kauno miesto Kalėdinės parodos – konkurso „Sveika gyva, Kalėdų viešnia“ diplomantės;

Floristikos būrelio ugdytinės, Kauno miesto konkurso „Estetiška aplinka – mokyklos ekologinės kultūros veidrodis“ III laimėtojos;

Rusnė Marčiukaitytė, Klaudijus Balsys, Rokas Staniulis, Kotryna Žilinskaitė, 5b klasės mokiniai, Kalėdinių kompozicijų parodos – konkurso „Nykštukai“ I vietos laimėtojai;

Vytenis Urbonas, 11 klasės mokinys, mokyklos jaunųjų fizikų olimpiados dalyvis;

Laurynas Viršila, 12 klasės mokinys, mokyklos jaunųjų fizikų olimpiados dalyvis;

Mokyklos turistų komanda – Kauno miesto turistinės technikos varžybų II vietos laimėtoja: Paulius Palubinskas, Žygimantas Rybinas, Justinas Pužauskas, Audrius Milkintas, Monika Biliūtė, 10c klasės mokiniai, Tautvydas Kupratas, Rimvydas Juškevičius, Tomas Giraitis, Nojus Urbonavičius, Patricija Naujanytė, Marija Dulskytė, 6d klasės mokiniai;

Edgaras Jocius, 10b klasės mokinys, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Marius Daunoravičius, 10b klasės mokinys, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Karolius Grubas, 10b klasės mokinys, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Živilė Kajetaitė, 6d klasės mokinė, mokyklos technologijų olimpiados dalyvė;

Indrė Miškinytė, 9e klasės mokinė, mokyklos technologijų olimpiados dalyvė;

Rėjus Žemaičius, 9a klasės mokinys, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Aivaras Katauskas, 9e klasės mokinys, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Emilis Kybartas, 9e klasės mokinys, mokyklos technologijų olimpiados dalyvis;

Indrė Jazdauskaitė, 12 klasės mokinė, mokyklos technologijų olimpiados I vietos laimėtoja;

Jogilė Valčiukaitė, 12 klasės mokinė, mokyklos technologijų olimpiados I vietos laimėtoja;

Lauksvė Gulbinaitė, 5 a klasės mokinė, savos kūrybos šokio konkurse „Savas šokis 2007“ laimėjusi I vietą, už dalyvavimą „Kauno miesto dienoje 2007“ renginiuose gavusi diplomą - padėkos raštą, už dalyvavimą respublikiniame Jaunųjų talentų konkurse „Kaunas talent 2007“ gavusia diplomą – padėkos raštą, už dalyvavimą tarptautiniame jaunųjų talentų konkurse „Kaunas talent 2007“ gavusi diplomą – padėkos raštą, už dalyvavimą atrankoje į vaikų euroviziją 2007 gavusi Lietuvos televizijos diplomą – padėkos raštą;

Danielė Bielskytė, 5c klasės mokinė, III Kauno krašto akordeonistų maratono laureatė;

Agnė Širvinskaitė, 5d klasės mokinė, Tarptautiniame dainų konkurse „Orfėjus“ Italijoje laimėjusi I vietą;

Margarita Musytė, 7b klasės mokinė, Respublikiniame džiazo festivalio konkurse laimėjusi I vietą;

Lukas Petraičius, 7c klasės mokinys, 10 – ąjame tarptautiniame muzikos konkurse – festivalyje Val Tironėje (Italijoje) laimėjusiam I vietą;

Lina Jurevičiūtė, 7c klasės mokinė, Konkurse „Laumės juosta“ laimėjusi I vietą ir Nacionalinės vaikų Eurovizijos atrankos nugalėtoja, tarptautinio Eurovizijos vaikų konkurso XIII vietos laimėtoja;

Greta Kvedaraitė, 7e klasės mokinė, Kauno I muzikos mokyklos Akordeono klasės etiudų konkurso laureatė, Baltijos šalių moksleivių akordeonistų konkurse Latvijoje laimėjusi I vietą ir Europos šalių moksleivių akordeonistų konkurse Vengrijoje laimėjusi II vietą;

Raimonda Akambakaitė, 8d klasės mokinė, „Mažųjų žvaigždžių ringas III“ laimėjusi I vietą ir konkurso „Kalėdų karalystė“ laimėjusi III vietą;

Marija Strackaitė, 9b klasės mokinė, XVI respublikiniame J. Pakalnio konkurse pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais laimėjusi III vietą; (įrašyta ir prie sportinių pasiekimų)

Daugilė Peikauskaitė, 9b klasės mokinė, Respublikiniame vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių festivalyje – konkurse gavusi I laipsnio diplomą;

Aistė Kričenaitė, 10b klasės mokinė, Kauno miesto „Lietuvos istorijos olimpiadoje laimėjusi V vietą;

Kristina Mikėnaitė, 11b klasės mokinė, Kauno miesto rusų kalbos skaitovų konkurse laimėjusi II vietą ir Respublikinio lietuvių kalbos skaitovų konkurso (Kauno miesto turo) laureatė;

Viltė Simonaitytė, 11b klasės mokinė, Tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „Avanscena“ dalyvė;

Silvijai Šarkaitė, 7c klasės mokinė, Eglė Jočbalytė, 7c klasės mokinė, Ieva Dikšaitytė, 7e klasės mokinė, Ugnė Dagylytė, 5f klasės mokinė, Ernesta Ulečkaitė, 5f klasės mokinė, Živilė Zumaraitė, 5f klasės mokinė, Kristina Belovaitė, 7d klasės mokinė, Martyna Merkelytė, 5f klasės mokinė, Kauno miesto moksleivių rankinio varžybų IV vietos laimėtojos;

Gerda Stelmokaitė, 10b klasės mokinė, Lina Baltušytei, 10d klasės mokinė, Kristina Zudinkovaitė, 10b klasės mokinė, Kauno miesto atvirų sportinės aerobikos varžybų III vietos laimėtojos, Lietuvos moksleivių sportinės aerobikos varžybų IV vietos laimėtojos;

Ieva Jurkšytė, 8e klasės mokinė, Aistė Naruševičiūtė, 8c klasės mokinė, Marija Pačisaitė, 8a klasės mokinė, Kauno miesto atvirų sportinės aerobikos varžybų IV vietos laimėtojos;

Melinda Lodaitė, 5a klasės mokinė, Sportinių šokių varžybose „Ruduo 2007“ laimėjusi III vietą, Kėdainių krašto atvirame sportinių šokių čempionate laimėjusi V vietą, Sportinių šokių varžybose „Junda“ laimėjusi II vietą, „Rumbos taurė“ 2007 laimėjusi V vietą ir Lietuvos sportinių šokių reitingo varžybose „Šiauliai – 2008“ laimėjusi II vietą;

Ugnė Mažukaitytė, 5b klasės mokinė, Tarptautinėse plaukimo varžybose Bonoje laimėjusi I vietą ir D.Grigalionio Taurės plaukimo varžybų savo amžiaus grupėje laimėjusi I vietą;

Rusnė Marčiukaitytė, 5b klasės mokinė, Kauno plaukimo mokyklos Kalėdinėje vaikų plaukimo varžybose laimėjusi I vietą;

Rokas Staniulis, 5b klasės mokinys, Lietuvos didžiojo futbolo taurės varžybose laimėjęs I ir II vietas bei Latvijos mažojo futbolo taurės varžybose laimėjęs III vietą;

Karolina Sklenytė, 5c klasės mokinė, Lietuvos meninės gimnastikos asmeninėse pirmenybėse, jaunučių amžiaus grupėje laimėjusi I vietą;

Paula Kavaliūnaitė, 5c klasės mokinė, Lietuvos meninės gimnastikos asmeninėse pirmenybėse, jaunučių amžiaus grupėje laimėjusi I vietą;

Ema Nedobežkina, 5c klasės mokinė, Respublikiniame mažųjų šokėjų festivalyje „Ant stogo – 2008“ gavusi I laipsnio diplomą;

Viktė Ažukaitė, 5d klasės mokinė, 2007 m. Lietuvos moksleivių fechtavimosi pirmenybėse laimėjusi III vietą, Lietuvos vaikų fechtavimosi pirmenybėse – II vietą bei tarptautiniame vaikų fechtavimosi turnyre Vokietijoje laimėjusi I vietą;

Milda Valčiukaitė, 5d klasės mokinė, Kauno m. meninės gimnastikos varžybose laimėjusi III vietą;

Martynas Juškys, 5d klasės mokinys, Kauno krepšinio mėgėjų lygos pirmenybėse laimėjęs II vietą;

Paulina Kryžanauskaitė, 5d klasės mokinė, 2007 m. Lietuvos sportinės aerobikos varžybose vaikų grupėje trejeto rungtyje laimėjusi I vietą, Tarptautinėse Baltijos miestų Sąjungos sportinės aerobikos varžybose „Klaipėda open 2007“ Trio rungtyje laimėjusi III vietą;

Kornelija Kuosaitė, 5f klasės mokinė, Kauno m. meninės gimnastikos vaikų grupinių pratimų pirmenybėse 2007m. laimėjusi I vietą, Kauno m. meninės gimnastikos 2007m. pirmenybėse laimėjusi III vietą, Kauno m. meninės gimnastikos naujametinėse 2007m. pirmenybėse laimėjusi II vietą bei VI Tarptautiniame meninės gimnastikos turnyre „Baltijos perlas“ Rusijoje laimėjusi III vietą asmeninėse bei II vietą komandinėse varžybose;

Justinas Račkauskas, 6a klasės mokinys, Lietuvos beisbolo čempionate laimėjęs II vietą;

Martynas Račkauskas, 6a klasės mokinys, Tarptautiniame beisbolo turnyre Lenkijoje laimėjęs III vietą;

Lina Ščiupakovaitė, 6a klasės mokinė, Respublikiniame sportinių šokių konkurse „Kėdainių ruduo“ laimėjusi III vietą, Respublikiniame sportinių šokių konkurse „Rumbos taurė“ laimėjusi III vietą, Respublikiniame sportinių šokių konkurse „Bonus taurė“ laimėjusi III vietą, Respublikiniame sportinių šokių konkurse „jaunosios viltys“ laimėjusi I vietą ir Respublikiniame sportinių šokių konkurse „Skrydis“ laimėjusi III vietą, Tarptautiniame pianistų konkurse Sicilijoje laimėjusi II vietą;;

Tomas Juknevičius, 6c klasės mokinys, Lauko teniso turnyre Kaune laimėjęs II vietą;

Karolis Šarukas, 6c klasės mokinys, Tarptautiniame krepšinio turnyre Kaune ir Minske laimėjęs I vietą;

Rokas Rudzenskas, 6c klasės mokinys, Tarptautiniame krepšinio turnyre Kaune ir Minske laimėjęs I vietą;

Eliza Janauskytė, 6c klasės mokinė, Lietuvos hip hopo čempionate Kaune laimėjusi I vietą ir Baltijos šalių hip hopo čempionate Taline laimėjusi II vietą;

Živilė Kajetaitė, 6d klasės mokinė, Kauno raj. karatė varžybose laimėjusi I vietą;

Ieva Krivickaitė, 7a klasės mokinė, Baltijos šalių karatė klubų jaunių, jaunučių, jaunimo varžybose laimėjusi I vietą, Kauno m. jaunių, jaunučių shotokan karate klubų varžybose laimėjusi I vietą, „Tigro kelias“ Lietuvos varžybose laimėjusi II vietą, Lietuvos jaunių buriavimo čempionate laimėjusi II vietą;

Sandra Mitkutė, 7a klasės mokinė, Baltijos šalių klubų jaunučių, jaunių shotokan karatė čempionate laimėjusi I vietą bei Karate turnyre „tigro kelias“ laimėjusi II ir III vietas;

Lukas Vasionis, 7a klasės mokinys, Lietuvos shotokan karatė turnyre „tigro kelias“ laimėjęs III vietą;

Aistė Rastenytė, 7b klasės mokinė, Krepšinio naujametiniame turnyre Panevėžyje laimėjusi II vietą ir respublikiniame krepšinio turnyre laimėjusi I vietą;

Tomas Leviškas, 7b klasės mokinys, Lietuvos vandensvydžio jaunučių pirmenybėse laimėjęs I vietą;

Mantas Kukcinavičius, 7c klasės mokinys, Lietuvos motorlaivių čempionato finale laimėjęs I vietą;

Ieva Dikšaitytė, 7c klasės mokinė, 2007m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro rankinio taurės varžybose laimėjusi I vietą;

Aurimas Valupavičius, 7c klasės mokinys, Lietuvos karate čempionate 12 – 13m. berniukų grupėje laimėjęs I vietą;

Karolis Zujus, 7c klasės mokinys, Velykiniame krepšinio turnyre Baltijos šalyse laimėjęs III vietą;

Karolina Maulytė, 7c klasės mokinė, Baltijos šalių hip hopo šokių konkurse laimėjusi II vietą;

Silvija Šarkaitė, 7c klasės mokinė, 2007m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro rankinio taurės varžybose laimėjusi I vietą;

Karolina Kolosauskaitė, 7c klasės mokinė, Lietuvos hip hopo čempionate laimėjusi III vietą;

Milda Stankevičiūtė, 7c klasės mokinė, Kauno miesto plaukimo taurės varžybose laimėjusi I vietą;

Laurai Varkulevičiūtė, 7d klasės mokinė, Lengvosios atletikos varžybose, šuolio su kartimi rungtyje laimėjusi III vietą;

Kristina Belivaitė, 7d klasės mokinė, Komandinėse rankinio varžybose Čekijoje laimėjusi III vietą;

Aistė Pranytė, 7d klasės mokinė, Sportinės aerobikos varžybose laimėjusi II vietą;

Erika Ambrozaitytė, 7d klasės mokinė, Sportinės aerobikos varžybose laimėjusi II vietą;

Vilma Medušauskaitė, 7d klasės mokinė, Sportinės aerobikos varžybose laimėjusi II vietą;

Žygimantas Končius, 7e klasės mokinys, Šiaurės Europos šalių jaunimo krepšinio lygos trečiojo turo turnyre Latvijoje laimėjęs II vietą ir Kauno krepšinio mėgėjų lygos pirmojo turo varžybose Lenkijoje laimėjęs II vietą.

Deividas Ščiukauskas, 7e klasės mokinys, Šiaurės Europos šalių jaunimo krepšinio lygos trečiojo turo turnyre Latvijoje laimėjęs II vietą ir Kauno krepšinio mėgėjų lygos pirmojo turo varžybose Lenkijoje laimėjęs II vietą.

Ieva Juzelėnaitė, 7e klasės mokinė, Respublikiniame krepšinio turnyre Vilniuje laimėjusi I vietą, Kauno miesto mokinių sporto žaidynių krepšinio varžybose laimėjusi I vietą, Respublikiniame naujametiniame krepšinio turnyre Panevėžyje laimėjusi II vietą ir Lietuvos mokinių olimpinio festivalio krepšinio finalinėse varžybose laimėjusi II vietą.

Karolis Balinskas, 8a klasės mokinys, vandensvydžio Lietuvos jaunučių čempionate Kaune laimėjęs I vietą;

Karolina Uvarovaitė, 8a klasės mokinė, tinklinio čempionato Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės taurei laimėti laimėjusi I vietą;

Darius Žebrauskas, 8a klasės mokinys, Lietuvos jaunučių plaukimo čempionate laimėjęs III vietą;

Paulius Čeitys, 8c klasės mokinys, Lietuvos jaunučių krepšinio čempionato nugalėtojas, Europos jaunučių čempionui;

Andrius Čupkovas, 8d klasės mokinys, Europos jaunimo krepšinio turnyre Sankt Peterburge laimėjęs I vietą, Europos jaunimo krepšinio turnyre Valmieroje (Latvijoje) laimėjęs II vietą ir Europos jaunimo krepšinio turnyre Maskvoje laimėjęs II vietą;

Rugilė Skukauskaitė, 8d klasės mokinė, Lietuvos jaunučių sporto žaidynių krepšinio varžybose laimėjusi III vietą;

Mantas Chrapačius, 8e klasės mokinys, Kauno plaukimo mokyklos Kalėdinėse vaikų plaukimo varžybose laimėjęs III vietą;

Dovydas Gaulė, 8e klasės mokinys, Kauno m. Kyokushin karatė čempionate laimėjęs dvi I ir III vietas, Lietuvos vaikų ir jaunučių Kyokushin karatė čempionate laimėjęs I vietą;

Ieva Kazakevičiūtė, 9b klasės mokinė, Kauno m. atvirose akademinio irklavimo pirmenybėse laimėjusi I ir III vietas, Atvirame Lietuvos jaunių akademinio irklavimo čempionate laimėjusi II ir V vietas, Tarptautinėse „Alfa reis“ varžybose laimėjusi I vietą ir VIII tarptautinėse Šiaulių m. akademinio irklavimo sporto žaidynėse laimėjusi I ir II vietas;

Indrė Cibulskytė, 9b klasės mokinė, Kauno m. atvirose akademinio irklavimo pirmenybėse laimėjusi I ir III vietas, Atvirame Lietuvos jaunių akademinio irklavimo čempionate laimėjusi II ir V vietas, Tarptautinėse „Alfa reis“ varžybose laimėjusi I vietą ir VIII tarptautinėse Šiaulių miesto akademinio irklavimo sporto žaidynėse laimėjusi I ir II vietas;

Marija Strackaitė, 9b klasės mokinė, Kauno centro sporto mokyklos sezono atidarymo varžybose laimėjusi II vietą 100m. plaukime peteliške, Kauno miesto taurės plaukimo varžybose laimėjusi II vietą 200m. plaukime peteliške ir Kauno miesto Žiemos plaukimo pirmenybėse II vietą 200m. plaukime peteliške;

Kristina Vilčiauskaitė, 9b klasės mokinė, Tarptautiniame stalo teniso turnyre Kaliningrade laimėjusi I vietą, Stalo teniso Baltijos taurės varžybose Šiauliuose laimėjusi III vietą, Lietuvos stalo teniso pirmenybėse Jonavoje laimėjusi IV vietą, Nepriklausomybės taurės varžybose laimėjusi V vietą;

Rūta Čekauskaitė, 9b klasės mokinė, Tarptautiniame stalo teniso turnyre „rudens taurė“ Kaliningrade laimėjusi I vietą, Nepriklausomybės taurės varžybose laimėjusi V vietą;

Marija Kuosaitė, 9b klasės mokinė, Vaikų Eurovizijos konkurse Roterdame kaip šokėja laimėjusi 13 vietą, Estonian open championschip Baltic cup, small group laimėjusi II vietą, Baltic cup farmacijos kategorijoje laimėjusi II vietą, Lithuania open, farmacijos kategorijoje laimėjusi IV vietą;

Mantas Makauskas, 9d klasės mokinys, Shotokan karate Kauno miesto pirmenybėse laimėjęs II vietą;

Mindaugas Lenčiauskas, 9d klasės mokinys, Dziudo Lietuvos jaunių čempionui ir tarptautiniame turnyre Turkijoje laimėjęs V vietą;

Santa Okockytė, 9d klasės mokinė, Krepšinyje naudingiausia žaidėja Lietuvoje (tarp 1992m. gimusių mergaičių);

Karolis Leviška, 10a klasės mokinys, Lietuvos vaikų vandensvydžio pirmenybėse su komanda laimėjęs I vietą ir tarptautiniame vandensvydžio jaunių turnyre Vilniuje laimėjęs I vietą;

Gerda Stelmokaitė, 10b klasės mokinė, Kauno miesto atviros aerobikos čempionate laimėjusi III vietą;

Kristina Zudenkovaitė, 10b klasės mokinė, Kauno miesto atviros aerobikos čempionate laimėjusi III vietą;

Simona Baltuškaitė, 11b klasės mokinė, Kauno miesto jaunųjų turistų centro konkurse „Senovė ir dabartis“ laimėjusi I vietą, Vandens kelionių turistinės technikos varžybose plaustų klasėje laimėjusi I vietą ir Kauno miesto jaunųjų turistų centro konkursas „aktyviausias turistas 2007m.“ nugalėtoja;

Deimantė Kontromavičiūtė, 11c klasės mokinė, Kauno m. irkluotojų varžybose laimėjusi I vietą;

Giedrė Rakauskaitė, 11c klasės mokinė, Lietuvos dziudo čempionate iki 20 – ties metų laimėjusi III vietą ir Lietuvos dziudo čempionate iki 23 – ejų metų laimėjusi III vietą;

Eugenijus Čiugajus, 11c klasės mokinys, Pasaulio ledo ritulio turnyre laimėjęs III vietą;