2019-03-25, Pirmadienis

2014.12.10
Gimnazija "Sąžiningumo mokyklų tinklo" narė!

Minint Tarptautinę antikorupcijos dieną, mūsų gimnazija kartu su 50 Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų ir daugiau nei 1500 moksleivių , su 24 savanoriais trisdešimtyje Lietuvos miestų ir miestelių garsiai pasakė, jog sąžiningumas yra svarbus.

Su šia "Sąžiningumo akcija" prasideda nauja iniciatyva, kuria mokyklos buriasi į tinklą, kartu siekdamos sąžiningumo, skaidrumo bei atskaitingumo savo kasdienėje veikloje. Akcijos metu pasirašyta "Sąžiningumo deklaraciją", o moksleiviai kartu su jaunaisiais profesionalais diskutavo apie sąžiningumo svarbą visuomenėje.

„Sąžiningumo mokyklų tinklas“  yra nauja iniciatyva, kurios tikslas - suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

Atgal