2019-12-08, Sekmadienis

2015.01.12
Prezidento Antano Smetonos mirties metinės

Sausio 9d. Istorinės Prezidentūros kiemelyje, Antano Smetonos gimnazijos bendruomenė minėjo 71-ąsias Prezidento Antano Smetonos mirties metines. Gimnazistai Prezidentą Antaną Smetoną pagerbė tylos minute, buvo sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas. Direktorės pavaduotojas Žilvinas Damijonaitis ir istorijos mokytoja metodininkė Kristina Statkutė prisiminė Pirmojo Lietuvos Respublikos Prezidento veiklą, jo kultūrinį, politinį ir visuomeninį palikimą. Jis paliko Lietuvos istorijoje gilų pėdsaką ir tikrai nuveikė daug sėkmingų darbų tvarkant ir stiprinant Lietuvos valstybę. Minėjimo pabaigoje gimnazistai tradiciškai nusifotografavo prie Prezidento paminklo ir apsilankė Istorinėje Prezidentūroje, kur jų laukė įdomi ir turininga ekskursija.

Etikos mokytoja Laima Gečiauskienė

Atgal